Gevorg has logged 12 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
28
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Steve Jobs

Steve Jobs

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
09
Ain't Them Bodies Saints

Ain't Them Bodies Saints

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Crimson Peak

Crimson Peak

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Dallas Buyers Club

Dallas Buyers Club

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry