Terry has logged 14 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
No Fear, No Die

No Fear, No Die

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
No Fear, No Die

No Fear, No Die

1990
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
19
Diary of a Pregnant Woman

Diary of a Pregnant Woman

1958
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Nenette and Boni

Nenette and Boni

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Defending Your Life

Defending Your Life

1991
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Nenette and Boni

Nenette and Boni

1996
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
Perfumes

Perfumes

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Night of the Kings

Night of the Kings

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Dear Comrades!

Dear Comrades!

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Quo vadis, Aida?

Quo vadis, Aida?

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Friday Night

Friday Night

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Gunda

Gunda

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry