RSS feed for Terry

Terry has rated 29 films ★★★★ .

  • Daguerréotypes

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • The Biggest Little Farm

    ★★★★

  • Arctic

    ★★★★

  • Little Potato

    ★★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★★

  • Sword of Trust

    ★★★★

  • Slut in a Good Way

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Diane

    ★★★★

  • Gloria Bell

    ★★★★

  • Anima

    ★★★★

  • Late Night

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • The Scent of Green Papaya

    ★★★★

  • Just Before Losing Everything

    ★★★★

  • Love Me or Leave Me

    ★★★★

  • Barton Fink

    ★★★★