Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ½

  • Zoey 102

    ½

  • Cobweb

    ★★½

  • Gray Matter

    ½

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Paint

    ½

  • The Pope's Exorcist

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • We Have a Ghost

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

  • Missing

    ★★★

  • Plane

    ★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • Gudetama: An Eggcellent Adventure

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Watcher

  • Monster High: The Movie

    ½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • The Patient

    ★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★★

  • Me Time

    ★★★½

  • The Invitation

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Fall

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ½

  • Jackass Shark Week 2.0

  • Bullet Train

    ★★★★

  • American Carnage

    ★½

  • Elvis

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

  • Men

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★★

  • Choose or Die

    ½

  • Metal Lords

    ½

  • Moon Knight

    ★★★★