• Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • F9

    ★★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★★

  • Ben 10 Versus the Universe: The Movie

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • A Nice Girl Like You

    ★½

  • Bloodshot

    ★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 6 Underground

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Brightburn

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★½

  • Plus One

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Perfect Date

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★★½

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • Reign of the Supermen

    ★★½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★½

  • Vice

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • Instant Family

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Venom

    ★★★

  • Shadow

    ½

  • A Star Is Born

    ★★

  • First Man

    ★★★

  • The Death of Superman

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★