cineunlimited has logged 211 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Holidate

Holidate

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Seed of Chucky

Seed of Chucky

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Hannah Montana: The Movie

Hannah Montana: The Movie

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Rush

Rush

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Angus, Thongs and Perfect Snogging

Angus, Thongs and Perfect Snogging

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Wrong Trousers

The Wrong Trousers

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Speed Racer

Speed Racer

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Freaky

Freaky

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
All About Steve

All About Steve

2009
×
★½
Read the review Edit this entry