Sort by
  • Rory Scovel: Religion, Sex and a Few Things In Between

    ★★★½

  • Jacqueline Novak: Get on Your Knees

    ★★★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Trevor Noah: Where Was I

    ★★★

  • Ricky Gervais: Armageddon

    ★★★★

  • Wonka

    ★★★

  • Robbie Williams

    ★★★★½

  • Higuita: The Way of the Scorpion

    ★★★½

  • Cycles

    ★★★★

  • I Don't Expect Anyone to Believe Me

    ★★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Dario Argento Panico

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Sarah Silverman: Someone You Love

    ★★★

  • Hannah Gadsby: Something Special

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Alex Borstein: Corsets & Clown Suits

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★½

  • Radical

    ★★★★

  • Cassandro

    ★★★½

  • Sakra

    ★★★★

  • Furies

    ★★★★

  • The Big 4

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Pipes

    ★★★★

  • An Action Hero

    ★★★★

  • Capi Pérez: Corn for Everyone

    ★★

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★

  • The Exorcist

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Four's a Crowd

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

  • Satanic Hispanics

    ★★★★

  • Evil Eye

    ★★★★

  • Kate Berlant: Cinnamon in the Wind

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½