Sort by

León ⚡ has logged 30 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Cyborg

Cyborg

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Faces Places

Faces Places

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Alucardos: Portrait of a Vampire

Alucardos: Portrait of a Vampire

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Henri-Georges Clouzot's Inferno

Henri-Georges Clouzot's Inferno

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Amy Schumer: Growing

Amy Schumer: Growing

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
To Kill a Stranger

To Kill a Stranger

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Dragged Across Concrete

Dragged Across Concrete

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Lorena

Lorena

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Flames

Flames

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Alucarda

Alucarda

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
One Cut of the Dead

One Cut of the Dead

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Embassy

The Embassy

1973
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Hulk

Hulk

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Mary, Mary, Bloody Mary

Mary, Mary, Bloody Mary

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Madeline's Madeline

Madeline's Madeline

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Remembrance of Things to Come

Remembrance of Things to Come

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Eros una vez María

Eros una vez María

2007
×
Read the review Edit this entry  
05
The Mansion of Madness

The Mansion of Madness

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Halloween

Halloween

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Greta

Greta

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Period. End of Sentence.

Period. End of Sentence.

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Dirty Computer

Dirty Computer

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry