• Untold: Caitlyn Jenner

  • The Protégé

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

  • Respect

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ½

  • Beckett

    ★½

  • Free Guy

    ★★½

  • Vivo

    ★★

  • Ride the Eagle

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Midnight in the Switchgrass

    ½

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Jolt

    ★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Stillwater

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Val

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Till Death

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • Die in a Gunfight

    ½

  • The Forever Purge

    ★½

  • The Tomorrow War

  • Who Are You, Charlie Brown?

    ★★½

  • Good on Paper

    ★½

  • Clairevoyant

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★½

  • No Sudden Move

    ★★½

  • Settlers

    ½

  • False Positive

    ★½

  • Luca

    ★★★½

  • Together

    ★★★½

  • LFG

    ★★★

  • Pray Away

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½

  • Skater Girl

    ★★½

  • Queen Bees

  • Infinite

    ½

  • Breaking Boundaries: The Science of Our Planet

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Little Prince(ss)

    ★★½

  • Let's Be Tigers

    ★★★

  • Zebra Girl

    ★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Seance

  • People You May Know

    ★★½

  • Spirit Untamed

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Oxygen

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Star Wars Biomes

    ★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap