Sort by
  • Plane

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Spirited

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Smile

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Burial

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Machine Gun Kelly's Life In Pink

    ½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

  • X

    ★★★★½

  • Monstrous

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The House

    ★★★

  • Project Gemini

  • The 355

    ★★½

  • Reno 911!: The Hunt for QAnon

    ★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Row 19

    ★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Exorcism of God

    ★★

  • Antlers

    ★★★

  • Ankle Biters

    ★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★

  • The Man Who Went to Heaven

    ★½

  • Candyman

    ★★½

  • Don't Say Its Name

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Swim

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Cursed

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • The Nest

    ★½

  • Old

  • Pig

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★

  • After Yang

    ★★★½