Sort by

becca has logged 26 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Battle at Big Rock

Battle at Big Rock

2019
×
Edit this entry  
25
Teen Titans Go! vs. Teen Titans

Teen Titans Go! vs. Teen Titans

2019
×
★★★★
Edit this entry  
24
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★
Edit this entry  
22
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★
Edit this entry  
21
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Between Two Ferns: The Movie

Between Two Ferns: The Movie

2019
×
★★★½
Edit this entry  
19
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★½
Edit this entry  
19
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★
Edit this entry  
18
We Have Always Lived in the Castle

We Have Always Lived in the Castle

2018
×
★★★
Edit this entry  
17
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Unbelievable

Unbelievable

2019
×
★★★★
Edit this entry  
13
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★½
Edit this entry  
13
Can You Keep a Secret?

Can You Keep a Secret?

2019
×
★★
Edit this entry  
13
Tall Girl

Tall Girl

2019
×
½
Edit this entry  
12
Ophelia

Ophelia

2018
×
★★½
Edit this entry  
11
The Current War

The Current War

2017
×
★★½
Edit this entry  
11
Only You

Only You

2018
×
★★★½
Edit this entry  
11
Paradise Hills

Paradise Hills

2019
×
Edit this entry  
11
The Corrupted

The Corrupted

2019
×
★★
Edit this entry  
10
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★½
Edit this entry  
09
Anna

Anna

2019
×
★★
Edit this entry  
09
The Death & Life of John F. Donovan

The Death & Life of John F. Donovan

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Strange but True

Strange but True

2019
×
★★
Edit this entry  
07
Blinded by the Light

Blinded by the Light

2019
×
★★★★
Edit this entry  
07
Late Night

Late Night

2019
×
★★★½
Edit this entry  
02
Apollo 11

Apollo 11

2019
×
Edit this entry