• The Monster at the End of This Story

    ★★★

  • A Creepshow Animated Special

    ★★★

  • Holidate

    ★★½

  • Once Upon a Snowman

    ★★★

  • The Witches

    ★★★

  • Unsolved Mysteries: Tsunami Spirits

    ★★★½

  • Unsolved Mysteries: Stolen Kids

    ★★★½

  • Unsolved Mysteries: Lady in the Lake

    ★★★

  • Unsolved Mysteries: Death Row Fugitive

    ★★★½

  • Unsolved Mysteries: Death in Oslo

    ★★★½

  • Unsolved Mysteries: Washington Inside Murder

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • Challenger: The Final Flight

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • High Score

    ★★★★

  • Magic Camp

    ★★★½

  • Host

    ★★½

  • The Speed Cubers

    ★★★½

  • Jim Gaffigan: The Pale Tourist

    ★★★

  • Fear City: New York vs The Mafia

    ★★★

  • Unsolved Mysteries: Missing Witness

    ★★★

  • Unsolved Mysteries: No Ride Home

    ★★★

  • Unsolved Mysteries: Mystery on the Rooftop

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★

  • Good Boy

    ★★★

  • Surviving the Mount St. Helens Disaster

    ★★★★

  • Delivered

    ★★

  • Extraction

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Sesame Street: Elmo's Playdate

    ★★★★

  • Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

    ★★★★★

  • Pooka Lives!

    ★★★½

  • Cursed Films

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Elephant

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★½

  • Crawlers

    ★★

  • Playdate with Destiny

    ★★★★

  • India's Wild Leopards

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • My Valentine

    ★★

  • McMillion$

    ★★★

  • Lamp Life

    ★★★

  • Lost Girls

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Spaceship Earth

    ★★★

  • Natalie Wood: What Remains Behind

    ★★★

  • 32 Malasana Street

    ★★★

  • Canada Far and Wide in Circle-Vision 360

    ★★★★★

  • The Outsider

    ★★★★★

  • Loop

    ★★★★

  • Mars: One Day on the Red Planet

    ★★★½

  • Midnight Kiss

    ★★½

  • Double Holiday

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • A Nasty Piece of Work

    ★★★½

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • One Day at Disney

    ★★★

  • Holiday Rush

    ★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★½

  • Chasing the Equinox

    ★★★½

  • Forky Asks a Question: What Is Money?

    ★★★