• Skin

    ★★½

  • The Devil Next Door

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • Apostle

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • mother!

    ★★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★½

  • God's Pocket

    ★★½

  • Zodiac

    ★★★★½

  • It

    ★★★