Sort by
  • John Wick: Chapter 4

  • 65

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Close

    ★★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Armageddon Time

    ★★½

  • Conversations with Friends

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★½

  • Dog

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★½

  • Moonfall

    ★★★½