Sort by
  • Wonka

    ★★★

  • Napoleon

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Trolls Band Together

    ★★

  • Mboa Matanda

  • Baigal Nuur - Lake Baikal

  • Express

  • Mothers and Monsters

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Your Mother's Son

    ★★★½

  • Lee

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★½

  • Naga

    ★★★★½

  • Meteor

  • Primetime Mother

  • Priscilla

    ★★★★

  • AGGRO DR1FT

    ★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Alberto and the Beast

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

  • The Passing

  • Been There

  • Avulsion

  • Dammi

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Nun or Never

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • La Chimera

    ★★★★

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • In Flames

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • The Bitch

  • John Mulaney: Baby J

  • BEEF

    ★★★★★

  • Pennies from Heaven

  • Nǎi Nai & Wài Pó

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Gaby’s Hills

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Walk Up

    ★★★½

  • The People's Joker

    ★★★½

  • It's What Each Person Needs

  • Concrete Valley

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Chevalier

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • This Place

    ★★½

  • I Like Movies

    ★★★★★

  • Trenque Lauquen

  • The Son

    ★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½