Sort by
  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Just a Boy From Tupelo: Bringing Elvis to the Big Screen

    ★★★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

  • Avatar: The Way of Water

    ½

  • Falling for Christmas

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • Halloween Ends

  • Hocus Pocus 2

    ½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Catherine Called Birdy

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

  • Women Talking

  • Bones and All

    ½

  • TÁR

  • Barbarian

  • Prey

  • Not Okay

    ½

  • Nope

  • Bullet Train

  • Showing Up

  • Stars at Noon

    ½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

  • Three Thousand Years of Longing

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Armageddon Time

    ★★★★★

  • Conversations with Friends

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • The Northman

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

  • Bodies Bodies Bodies

    ½

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ½

  • The Batman

    ½

  • Kimi

  • And Just Like That… The Documentary

    ★★★★★

  • The Tinder Swindler

  • Pam & Tommy

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Sharp Stick

    ★★★★★

  • Fresh

    ½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Station Eleven

  • Spider-Man: No Way Home

  • Being the Ricardos

  • Landscapers

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

  • The Beatles: Get Back

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • House of Gucci

    ½

  • Encanto

  • Diana: The Musical

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Eyes of Tammy Faye

  • Scenes from a Marriage

  • The Last Duel

  • The Lost Daughter

  • Spencer

  • Dune

  • The Power of the Dog

  • After We Fell

  • He's All That

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

  • Pig