• Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Bigbug

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Finch

    ★★½

  • Encanto

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • The Tender Bar

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • Silent Night

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★½

  • My Son

    ★★★★

  • The Humans

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • Montana Story

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Kate

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Old Henry

    ★★★½

  • Small Engine Repair

    ★★

  • 7 Prisoners

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★½

  • The Hand of God

    ★★★

  • Cyrano

    ★★★

  • Belfast

    ★★½

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Candyman

    ★★½