Sort by
  • Wall Of Eyes

  • The Marvels

  • Attack on Titan The Final Chapters: Special 2

    ★★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Poison

  • The Swan

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Fingernails

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • The Flash

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Fast X

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

  • Prom Pact

    ★★★

  • boygenius: the film

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Attack on Titan The Final Chapters: Special 1

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Fair Play

    ★★½

  • Furies

    ★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Suzume

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½