Sort by
  • Napoleon

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Wham!

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★★

  • Pinocchio: A True Story

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • VOIR

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Sprite Fright

    ★★★

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Robin Robin

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Akakiri

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Lop & Ochō

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Elder

    ★★★

  • Star Wars: Visions – T0-B1

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Ninth Jedi

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Village Bride

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Twins

    ★★

  • Star Wars: Visions – Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Duel

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Sonny Boy

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Revue Starlight: The Movie

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Space Sweepers

    ★★½