Sort by
  • The Nun II

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • SmartLess: On the Road

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Fool's Paradise

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Big George Foreman

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Americana

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • You People

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Spirited

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Significant Other

    ★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • My Policeman

    ★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★