• Scooby-Doo and the Alien Invaders

    ★★★½

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Scooby-Doo! and the Witch's Ghost

    ★★★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • The New World

    ★★★★½

  • Scooby-Doo! and the Monster of Mexico

    ★★★

  • Love Actually

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Four Christmases

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • How the Grinch Stole Christmas

    ★★★

  • As Above, So Below

    ★★★★

  • Monsters, Inc.

    ★★★★