• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cuber

  • Scream

    ★★★★

  • Death to 2021

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • The Addams Family 2

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Editing

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Old

    ★½

  • Red Rocket

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Lansky

    ★★½

  • Pigface

  • Save Ralph

  • Us Again

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Burrow

    ★★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★½

  • Alien Xmas

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

  • OPAL

    ★★★★½

  • Canvas

  • Holidate

    ★★

  • Once Upon a Snowman

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • In My Room

    ★★½

  • PVT Chat

    ★★★½

  • Strasbourg 1518

  • Wim Wenders, Desperado

    ★★★★½

  • Hamilton

    ★★★

  • Ava

    ★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • If Anything Happens I Love You

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Out

    ★★★★

  • My Fat Arse and I

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★½

  • New York New York

    ★★★½

  • A Secret Love

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Mrs. America

    ★★★★½

  • Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

    ★★★★½

  • The Claudia Kishi Club

    ★★★★