Sort by
  • Wicked

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Portrait of God

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • The Little Guy

    ★★½

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★½

  • Magnum Opus

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

  • Hawkeye

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Transformers: War for Cybertron: Kingdom

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Lamb

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9