Sort by
  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Turning Red

  • The Batman

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Eternals

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Old

    ★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Luca

    ★★★

  • Buck Breaking

  • The Scary of Sixty-First

    ★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

  • Puparia

    ★★★★

  • Mank

  • The Kid Detective

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

  • Coastal Elites

  • Nomadland

  • Tenet

  • Money Plane

  • Hamilton

  • 8:46

    ★★★★

  • Photographer

    ★★★★

  • TFW No GF

    ★★★★

  • Smiling Friends

    ★★★★★

  • Hillary

  • Days

    ★★★

  • ALL COPS AIN'T BAD

  • Happy Happy Joy Joy: The Ren & Stimpy Story

    ★★

  • Feels Good Man

    ★★

  • Promising Young Woman

  • Possessor

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

  • Keep Your Hands Off Eizouken!

    ★★★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

  • Spies in Disguise

    ★★

  • Hazbin Hotel

    ★★★

  • The Fall

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • The Fanatic

    ★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★

  • Invader Zim: Enter the Florpus

    ★★★

  • Midsommar

    ★★

  • Child's Play

    ★★

  • Danger Close: The Battle of Long Tan

    ★★