Sort by
  • Boston Strangler

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Sharper

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Mami Wata

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★

  • The Persian Version

  • Bad Behaviour

    ★★

  • Animalia

    ★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★★

  • Radical

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Atsuko Okatsuka: The Intruder

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Wendell & Wild

  • Causeway

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • She Came From The Woods

    ★★

  • The Invitation

  • Of an Age

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★