Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • My Son Hunter

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Master Gardener

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Father Stu

  • The Batman

    ★★

  • Blacklight

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Moonfall

  • American Underdog

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

  • The Phantom of the Open

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Last Duel

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Old Henry

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Black Widow

    ★★