Will has logged 21 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Stargate

Stargate

1994
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Chimes at Midnight

Chimes at Midnight

1965
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Midway

Midway

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Cat People

Cat People

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Falling Down

Falling Down

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Tigerland

Tigerland

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Enemy of the State

Enemy of the State

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Cutter's Way

Cutter's Way

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Sudden Impact

Sudden Impact

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Rolling Thunder

Rolling Thunder

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Enforcer

The Enforcer

1976
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Scream

Scream

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Phase IV

Phase IV

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Red Scorpion

Red Scorpion

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Jack Reacher

Jack Reacher

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Vast of Night

The Vast of Night

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Assault on Precinct 13

Assault on Precinct 13

1976
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Bugsy

Bugsy

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Johnny Mnemonic

Johnny Mnemonic

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Den of Thieves

Den of Thieves

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Dark City

Dark City

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry