Sort by

Cody has logged 20 entries for films during November 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Garfield's Thanksgiving

Garfield's Thanksgiving

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Miz Cracker: Here I Stand

Miz Cracker: Here I Stand

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Decision to Leave

Decision to Leave

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Starfuckers

Starfuckers

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Falling for Christmas

Falling for Christmas

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Nope

Nope

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Mickey: The Story of a Mouse

Mickey: The Story of a Mouse

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Disenchanted

Disenchanted

2022
×
Read the review Edit this entry  
17
Resurrection

Resurrection

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Pearl

Pearl

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Fire Within: Requiem for Katia and Maurice Krafft

The Fire Within: Requiem for Katia and Maurice Krafft

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Explorer: The Deepest Cave

Explorer: The Deepest Cave

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Polar Bear

Polar Bear

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Fire of Love

Fire of Love

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Zen - Grogu and Dust Bunnies

Zen - Grogu and Dust Bunnies

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Running with the Devil: The Wild World of John McAfee

Running with the Devil: The Wild World of John McAfee

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
State of Alabama vs. Brittany Smith

State of Alabama vs. Brittany Smith

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Madagascar

Madagascar

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Terrifier 2

Terrifier 2

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry