• Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Killer Shark

    ★★

  • WandaVision

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★★½

  • Amityville Horror House

    ★★½

  • ENDOMIC

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★

  • Burrow

    ★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★

  • Catastrophe Anthem

    ★★★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Night Visions

    ★★½

  • Education

    ★★★★

  • Funny Boy

    ★★★★½

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

  • Alabama Snake

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Alex Wheatle

    ★★★

  • Wild Heart 1981 / 2020

    ★★★

  • Mountain Lodge

    ★★★

  • Godmothered

    ★★★½

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★★

  • The Prom

    ★★★★½

  • The Bloodhound

    ★★★½

  • Once Upon a Main Street

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • A Concerto Is a Conversation

    ★★★★

  • Feliz NaviDAD

    ★½

  • Faraway

    ★★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • The Reagans

    ★★★★

  • What We Wanted

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • A Very Charming Christmas Town

    ★★

  • Mank

    ★★★★½

  • Citation

    ★★★½

  • The Life Ahead

    ★★★★½

  • Life

    ★★½

  • Citizen Bio

    ★★★½

  • Canvas

    ★★★★

  • A Creepshow Animated Special

    ★★★★

  • Burning Ojai: Our Fire Story

    ★★★

  • Come Play

  • Bad Mood

    ★★★½

  • Dinosaur World

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • A Family That Steals Dogs

    ★★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★★½

  • American Selfie: One Nation Shoots Itself

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★½

  • The Soul of America

    ★★½

  • I think it's enough, isn't it?

    ★★★★

  • The Banishing

    ★★½

  • The Perfect Weapon

    ★★★½

  • What the Constitution Means to Me

    ★★★★½

  • Rebecca

    ★★★★½

  • Rooting for Roona

    ★★★½

  • Totally Under Control

    ★★★★½

  • Nocturne

    ★★

  • Peter the Penguin

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★★½

  • The Phenomenon

    ★★★½