• Lioness Walking

    ★★

  • Chickens Scared by Torpedo

    ★★½

  • Cat Trotting, Changing to a Gallop

    ★★★

  • The Kiss

    ★★½

  • Woman Walking Downstairs

    ★★½

  • Lion Walking

    ★★

  • Throwing Self on Heap of Hay

    ★★

  • A Woman Throwing on a Shawl

    ★★½

  • Woman Throwing Baseball

    ★★★

  • Child Bringing Bouquet to Woman

    ★½

  • L'homme machine

    ★★½

  • Human Figure in Motion

    ★★★

  • Buffalo Running

    ★★★

  • Athlete Swinging a Pick

    ★★½

  • Sallie Gardner at a Gallop

    ★★★★★

  • Passage of Venus

    ★★★★½

  • ASMR for White Liberals

    ★★★★½

  • Dogwood-Azalea (Missouri)

    ★★★½

  • Grey Cloud Island (Minnesota)

    ★★★

  • Scared Stiff (Oregon)

    ★★★★