Sort by
  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Scariest Monsters in America

    ★★★½

  • Fall

    ★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • Pinocchio

  • Watcher

    ★★★★½

  • Who Invited Them

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • V/H/S: Viral

    ★★★

  • V/H/S/2

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • They/Them

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Ghost Patrol

    ★★½

  • Saga of Death Valley

    ★★★½

  • Morbius

  • The Reef: Stalked

    ★★½

  • Uncharted

    ½