Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★½

  • Boston Johnny

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pathaan

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Something from Tiffany's

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★

  • Ponniyin Selvan: Part I

  • The Munsters

  • All Quiet on the Western Front

  • Wendell & Wild

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • No Bears

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Ticket to Paradise

  • Blonde

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

  • The Whale

    ★★

  • Master Gardener

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • Women Talking

    ★★

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

  • Beast

    ★★★

  • Prey

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Fire Island

    ★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Vikram

    ★★★

  • Showing Up

    ★★★★★

  • Pacifiction

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Moonage Daydream

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Corsage

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★★

  • EO

    ★★★★★

  • Scarlet

    ★★★

  • Magic Spot

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★