coffeekermit07 has logged 28 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Sleepy Hollow

Sleepy Hollow

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Jack Chop

Jack Chop

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Sleep

Sleep

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
On Air

On Air

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Running Man

The Running Man

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Scream

Scream

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Great Green Wall

The Great Green Wall

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Influence

The Influence

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Der Bär in Mir

Der Bär in Mir

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Centurion

Centurion

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Cut Off

Cut Off

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
My Octopus Teacher

My Octopus Teacher

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Hatchet

Hatchet

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Dog Soldiers

Dog Soldiers

2002
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Halloween H20: 20 Years Later

Halloween H20: 20 Years Later

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Dark Night of the Scarecrow

Dark Night of the Scarecrow

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Chucky's Vacation Slides

Chucky's Vacation Slides

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Curse of Chucky

Curse of Chucky

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Seed of Chucky

Seed of Chucky

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Death Race

Death Race

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Bride of Chucky

Bride of Chucky

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
An Officer and a Spy

An Officer and a Spy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Underworld: Endless War

Underworld: Endless War

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Field Guide to Evil

The Field Guide to Evil

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry