cofogle has logged 13 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Wrestler

The Wrestler

2008
×
★★★★
Edit this entry  
26
Blink of an Eye

Blink of an Eye

2019
×
Edit this entry  
26
Minari

Minari

2020
×
★★★★
Edit this entry  
26
Pelé

Pelé

2021
×
Edit this entry  
23
Days of Thunder

Days of Thunder

1990
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★
Edit this entry  
15
The Lost City of Z

The Lost City of Z

2016
×
★★½
Edit this entry  
12
War Dogs

War Dogs

2016
×
★★★★
Edit this entry  
08
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★
Edit this entry  
06
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★
Edit this entry  
03
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Edit this entry