RSS feed for Connor

Connor has logged 22 entries for films rated ★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
01
The Blob

The Blob

1958
×
★★½
Edit this entry  
26
Underwater

Underwater

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Crawl

Crawl

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

1999
×
★★½
Edit this entry  
05
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Vice

Vice

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Grinch

The Grinch

2018
×
★★½
Edit this entry  
18
Apostle

Apostle

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Venom

Venom

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
White Boy Rick

White Boy Rick

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Happytime Murders

The Happytime Murders

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

2000
×
★★½
Edit this entry  
20
Adventureland

Adventureland

2009
×
★★½
Edit this entry  
14
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★½
Edit this entry