RSS feed for Connor

Connor has logged 25 entries for films rated ★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
Onward

Onward

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Bad Boys for Life

Bad Boys for Life

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
11
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Abducted in Plain Sight

Abducted in Plain Sight

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spectre

Spectre

2015
×
★★★
Edit this entry  
21
Fyre

Fyre

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Widows

Widows

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★
Edit this entry  
16
Ronaldo

Ronaldo

2015
×
★★★
Edit this entry  
03
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★
Edit this entry  
15
Sicario: Day of the Soldado

Sicario: Day of the Soldado

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Game Night

Game Night

2018
×
★★★
Edit this entry  
19
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★
Edit this entry  
12
The Commuter

The Commuter

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry