Sort by
  • The People We Hate at the Wedding

    ★★

  • Bandit

    ★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Dead for a Dollar

    ★★

  • Wire Room

    ★★★

  • All Eyes

    ★★★½

  • Samaritan

    ★½

  • Fall

    ★★★

  • Luck

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★½

  • Wrong Place

    ★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Code Name Banshee

    ★★

  • Hot Seat

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Mid-Century

    ★½

  • Wolf Hound

    ★★

  • White Elephant

    ★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★½

  • Men

    ★★★½

  • Last Seen Alive

  • Vendetta

    ★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Class of '85

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Aviary

    ★½

  • Corrective Measures

    ★★★

  • A Farewell to Ozark

    ★★★★

  • Memory

    ★★½

  • Fortress: Sniper's Eye

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • David Spade: Nothing Personal

    ★★★½

  • Chariot

  • Choose or Die

    ★★½

  • 9 Bullets

    ★½

  • Agent Game

    ★★

  • All the Old Knives

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Every Last Secret

    ★½

  • Boon

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Infinite Storm

    ★★★

  • The Bubble

    ★★½

  • Moonshot

    ★★

  • Umma

    ★★½

  • Black Crab

    ★★★

  • Loveland

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Panama

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Gone in the Night

    ★½

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Cellar

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Contractor

    ★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★½