Sort by

Sian has logged 14 entries for films during February 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Goodbye Christopher Robin

Goodbye Christopher Robin

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Hairspray

Hairspray

2007
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Before the Flood

Before the Flood

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
14
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Twister

Twister

1996
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Fifty Shades Freed

Fifty Shades Freed

2018
×
★★★
Edit this entry  
05
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry