• Danni and The Vampire

    ★½

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Mystery Spot

    ★★★★

  • Bring Out the Fear

    ★★★½

  • When the Screaming Starts

    ★★★★

  • Are We Monsters

  • Dawn Breaks Behind the Eyes

    ★★★½

  • Crabs!

    ★★½

  • The Voyeurs

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★★

  • King Knight

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★★★

  • The Nest

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Claw

    ★★★½

  • Untitled Horror Movie

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Seance

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Red Snow

    ★★

  • The Power

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★½

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Willy's Wonderland

    ★★★★½

  • Sacrifice

    ★★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★★★

  • Censor

    ★★★★

  • Witness Infection

    ★★★★

  • Your Honor

  • Threshold

    ★★★½

  • Medusa: Queen of the Serpents

    ★★★½

  • Council House and Violent

  • Bad Candy

    ★★

  • The Nights Before Christmas

    ★★★★

  • Heckle

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Concrete Plans

    ★★★★½

  • Dead

    ★★★

  • Held

    ★★★½

  • Butchers

    ★★★½

  • Broil

    ★★

  • The Banishing

    ★★★

  • A Perfect Enemy

    ★★★½

  • Vicious Fun

    ★★★

  • Hosts

    ★★★★★

  • The Stylist

    ★★★★½

  • For the Sake of Vicious

    ★★★

  • Des

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Stalker

    ★★★★½

  • Hall

    ★★★½

  • Don't Click

    ★★★½

  • Triggered

    ★★★★

  • Playhouse

    ★★

  • There's No Such Thing as Vampires

    ★★

  • The Owners

    ★★★★½

  • Tarrare

    ★★★★

  • Bleed With Me

    ★★★★