• Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★½

  • George Carlin's American Dream

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • The Pentaverate

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sting Operation: A Bumble Mockumentary

    ★★★★★

  • Ice Age: Scrat Tales

  • Zombie Bite

    ★★★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • The Northman

    ★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Moon Knight

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Morbius

  • The Bubble

    ½

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Uncharted

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • The Long Haul

    ★★★★★

  • Jackass Forever

  • Moonfall

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Something in the Dirt

    ★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★½

  • Dual

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Watcher

    ★★½

  • Master

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • The Super Bob Einstein Movie

  • Death to 2021

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Landscapers

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Single All the Way

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

  • The Beatles: Get Back

  • South Park: Post COVID

  • House of Gucci

    ★★

  • Sing 2

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • The Simpsons in Plusaversary

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

  • Love Hard

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals