colin... @ luvrboi has logged 22 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Fat Albert

Fat Albert

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Melancholia

Melancholia

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Psycho Goreman

Psycho Goreman

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Yes Day

Yes Day

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
South Park Vaccination Special

South Park Vaccination Special

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
August Underground's Mordum

August Underground's Mordum

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Sandlot: Heading Home

The Sandlot: Heading Home

2007
×
Read the review Edit this entry  
04
Step Up 2: The Streets

Step Up 2: The Streets

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Geostorm

Geostorm

2017
×
Read the review Edit this entry  
01
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry