RSS feed for Fá

Fá has logged 19 entries for action films.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Batman

Batman

1989
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Kitchen

The Kitchen

2019
×
★★★★
Edit this entry  
31
The Purge: Election Year

The Purge: Election Year

2016
×
★★★
Edit this entry  
04
V for Vendetta

V for Vendetta

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Stuber

Stuber

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Crawl

Crawl

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
John Wick

John Wick

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Robin Hood

Robin Hood

2018
×
★★★
Edit this entry  
22
Venom

Venom

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
27
The Happytime Murders

The Happytime Murders

2018
×
Edit this entry  
25
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★
Edit this entry  
21
The Meg

The Meg

2018
×
★★
Edit this entry  
17
The Equalizer 2

The Equalizer 2

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The First Purge

The First Purge

2018
×
★★★½
Edit this entry  
01
Léon: The Professional

Léon: The Professional

1994
×
★★★★
Edit this entry