RSS feed for Fá

Fá has logged 22 entries for films rated ★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Outside In

Outside In

2017
×
★★★
Edit this entry  
16
Black Sunday

Black Sunday

1960
×
★★★
Edit this entry  
06
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Most Likely to Die

Most Likely to Die

2015
×
★★★
Edit this entry  
31
The Purge: Election Year

The Purge: Election Year

2016
×
★★★
Edit this entry  
25
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Ghostbusters

Ghostbusters

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
It Follows

It Follows

2014
×
★★★
Edit this entry  
10
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
John Wick

John Wick

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Dirty God

Dirty God

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★
Edit this entry  
01
The Grinch

The Grinch

2018
×
★★★
Edit this entry  
26
Robin Hood

Robin Hood

2018
×
★★★
Edit this entry  
24
Johnny English Strikes Again

Johnny English Strikes Again

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The House with a Clock in Its Walls

The House with a Clock in Its Walls

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★
Edit this entry  
01
Hush

Hush

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Sinister

Sinister

2012
×
★★★
Edit this entry