RSS feed for Fá

Fá has logged 12 entries for films rated ★★★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Little Monsters

Little Monsters

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
13th

13th

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Green Book

Green Book

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Overlord

Overlord

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
31
Halloween

Halloween

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★½
Edit this entry