Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Operation Fortune: Ruse de Guerre

Operation Fortune: Ruse de Guerre

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Infinity Pool

Infinity Pool

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Creed III

Creed III

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Scream VI

Scream VI

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Sharper

Sharper

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Titanic

Titanic

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Knock at the Cabin

Knock at the Cabin

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Run Rabbit Run

Run Rabbit Run

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Fair Play

Fair Play

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Sick

Sick

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Skinamarink

Skinamarink

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Plane

Plane

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Pale Blue Eye

The Pale Blue Eye

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
White Noise

White Noise

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Blackbird

Blackbird

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Big 4

The Big 4

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Whale

The Whale

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Amsterdam

Amsterdam

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Babylon

Babylon

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Armageddon Time

Armageddon Time

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Bones and All

Bones and All

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Triangle of Sadness

Triangle of Sadness

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Menu

The Menu

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Glass Onion: A Knives Out Mystery

Glass Onion: A Knives Out Mystery

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Ticket to Paradise

Ticket to Paradise

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
18
TÁR

TÁR

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
My Best Friend's Exorcism

My Best Friend's Exorcism

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Athena

Athena

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Marcel the Shell with Shoes On

Marcel the Shell with Shoes On

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Pinocchio

Pinocchio

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Blonde

Blonde

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Confess, Fletch

Confess, Fletch

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Pearl

Pearl

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Little Mermaid

The Little Mermaid

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Fall

Fall

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Glorious

Glorious

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Orphan: First Kill

Orphan: First Kill

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Princess

The Princess

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Day Shift

Day Shift

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Carter

Carter

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Prey

Prey

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry