Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Indiana Jones Collection

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • A Good Person

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Spoiler Alert

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Of an Age

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★½

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★