Cotton Cola has logged 21 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Maquia: When the Promised Flower Blooms

Maquia: When the Promised Flower Blooms

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Green Book

Green Book

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
We the Animals

We the Animals

2018
×
★★★★
Edit this entry  
19
Burning

Burning

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Captive State

Captive State

2019
×
Read the review Edit this entry  
17
Museo

Museo

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Wonder Park

Wonder Park

2019
×
Read the review Edit this entry  
11
Bodied

Bodied

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Kid

The Kid

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Black Sheep

Black Sheep

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
A Night at the Garden

A Night at the Garden

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
My Hero Academia: Two Heroes

My Hero Academia: Two Heroes

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
A Single Life

A Single Life

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Day the Earth Stood Still

The Day the Earth Stood Still

1951
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Late Afternoon

Late Afternoon

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Weekends

Weekends

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Animal Behaviour

Animal Behaviour

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry