Sort by
  • No One Will Save You

  • The Killer

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

  • They Cloned Tyrone

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Renfield

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • Theater Camp

  • Past Lives

    ★★★★½

  • House Party

  • This Place Rules

    ★★★

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Entergalactic

  • A Trip to Infinity

  • Smile

  • Do Revenge

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

  • The Whale

  • Bones and All

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

  • Barbarian

  • Bullet Train

  • Nope

  • The Gray Man

  • Lightyear

    ★★★½

  • Elvis

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

  • Aftersun

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Thing from the Factory by the Field

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Stories of West Side Story

  • Turning Red

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★½

  • Fresh

  • The 355

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • The King's Man

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Sing 2

  • tick, tick...BOOM!

  • Encanto