• Bumblebee

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Robin Hood

    ★★★

  • Instant Family

  • Bird Box

    ★★★★★

  • The Grinch

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★★

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • Joe Rogan: Strange Times

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • Maniac

    ★★★★★

  • mid90s

  • Halloween

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

  • The House with a Clock in Its Walls

  • At Eternity's Gate

    ★★★★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★★

  • The Sisters Brothers

  • Suspiria

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★★

  • Operation Finale

    ★★★★

  • First Man

    ★★★★

  • Mile 22

    ★★★★

  • The Package

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★★★

  • The Meg

    ★★★★

  • The Death of Superman

    ★★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★★

  • Extinction

  • How It Ends

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Tag

    ★★★★★

  • Burning

    ★★★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

  • Climax

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • The Week Of

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • All About Nina

  • Alex Strangelove

    ★★

  • Rampage

    ★★★½

  • Suicide Squad: Hell to Pay

    ★★★★

  • Thunder Road

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • I Can Only Imagine

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★★★

  • When We First Met

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Wildlife

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

  • Mandy

    ★★★★½

  • Batman: Gotham by Gaslight

    ★★★

  • Black Mirror: Black Museum

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Black Mirror: USS Callister

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi