• Hustle

    ★★★½

  • South Park: The Streaming Wars

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

  • Morbius

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★

  • Studio 666

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

    ★★

  • Turning Red

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Shut In

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Fifth Year

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • A Man Named Scott

    ★★★★

  • Scooby-Doo, Where Are You Now!

    ★★

  • Eternals

    ★½

  • History of Ha

    ★★★★

  • Frank & Emmet

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • As Remembered

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★★½

  • Post Malone: Live at Lollapalooza 2021

  • Limp Bizkit - Live at Lollapalooza 2021

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • Industrial 16

  • Pig

    ★★½

  • Memoria

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Emergence Collapse

    ★★★★

  • Lamb

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Jackass Shark Week

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Elize Matsunaga: Once Upon a Crime

    ★★½

  • Black Widow

  • The Velvet Underground

    ★★★★